Yüksek Frekanslı Bioenerji Tekniği

İnsanlar, enerjiden oluşan  varlıklardır, insan organları çevrelerindeki dünyada dalgalanan enerjilere karşılık gelmektedir. İnsan sorunlarının kökleri aslında (hatta bizim düşüncelerimizi katabileceğiniz) enerji problemlerine izlenebilmektedir.

Enerji sorunları, insan vücudunda meydana geldiğinde, bunlar hastalığa , fiziksel ve ruhsal sorunlara neden olabilir. Enerji ve enerji sorunları şifa enerjisi ile düzeltilebilir genellikle Insanın enerjisi, dengeli, temizlenmiş ve iyileşmiş olabilir. Fiziksel, zihinsel veya duygusal durumları içeren vücudun herhangi dengesizlikleri enerji olarak fiziki ve eterik bedende tespit edilebilir.

Biyoenerji Şifa dramatik onarım ve fonksiyon vücudun kendi yeteneğini geliştirmek için, vücudunuzun enerji sistemini dengelemek için kullanılan bir tekniktir.

Birçok biyoenerji şifa teknıkleri bulunmaktadır.Bilinen teknıklerın dışında yüksek frekanslı bıoenerjı teknığı sağlıklı yaşamı ve zirve performansını artırır denge zihin ve bedeni yenıden eskı halıne getirmek için tüm sağlık koşullarını Bağışıklık sisteminin fonksiyonunu optimize ederek vücudun orijinal durumuna geri yüklemek için kendi iyileşme mekanizmasını çalıştırır, zihinsel ve fiziksel düzeyde etkıler sağlar ve bu sayede bıoenerjının iyileştırme gucu kullanılıp şifa işlemi sağlanır.

Yazar: Oğan Güneş