İçimizdeki Güç

Bizleri çocukluğumuzdan itibaren yapamazsın edemezsin bunları yapmaya gücün yok gibi negatif kalıplarla yetiştirdiler.Bu kalıplar sizin kendi sorunlarınızla başa çıkma konusunda yetersiz ve zayıf olduğunuz duygusuna kapılmanıza neden olur,oysa gerçekten doğru olan bunun tam tersidir. Siz başa çıkacak güce tamamen sahipsiniz ve benim kırmaya çalıştığım da işte sizin bu ‘’güçlü olmadığınız ‘’ illiüzyonudur .Temel konu nasıl uyanılacağı olmalıdır.

Onaylanma arzusu bizleri güçlendirme yerine zayıflatır,kendi fikirleriniz önemsizleşmeye ve üretmemeye başlarsınız toplumun beğeneceği şeyleri yapmaya çalıştıkça özbenliğiniz güç kaybetmeye ve bununla birlikte mutsuzlaşmaya başlarsınız. Kendinizi kavrıyabileceğiniz en yüksek farkındalığa teslim ettiğiniz zaman gücünüzü teslim etmiş olmazsınız,çünkü bu kendi gücünüzle ‘’diğer gücü’’birleştirmek bir etmek olur.Yaradan enerjisi herhangi bir türden bir teslimiyet eylemi olmaksızın bileşiktir.

Benim anlatmak istediğim bu enerjiyi kullanabileceğinizi ve teslimiyet halinde geçildiğinde varlığınıza akan güç bugüne kadar görmediğiniz bir güçtür.Bizler güçlü varlıklarız illüzyon içerisinde sizleri güçsüz, korunmasız, beceriksiz veya anne bababa bağımlısı olmanızı istiyenler çıkacaktır,bu durumda içinizde ki güce güvenmeniz , kendi kararlarınızı uygulamanızı ve tam teslimiyetle bilinçaltınızı kirleten tüm negatif etkilerden kurtulmanızı ve gücünüzü his etmenizi tavsiye ediyorum Sevgi ve ışıkla

Yazar: Oğan Güneş