Bioenerji Eğitim İçeriği

Bu eğitimde neler var?

Bioenerji insan vücudunda ve canlı türlerinde var olan doğal bir enerjidir. Yaratılıştan bütün evrene ve canlılara akan hayattır. Bioenerji, vücudu bir bütün olarak ele alıp rahatsızlıkların şifasında kullanılır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi bir bakıma vücudun enerjisine akort ve balans ayarı yapılmasıdır.

Yaşadığımız ortamda; yüksek performans, motivasyon, konsantrasyon, yaşam sevinci ve tam sağlık için, bioenerji dengemizin mükemmel olması gerekmektedir.

Sinir sistemimiz, doğadaki enerji dengesine uyum gösterecek şekilde programlanmış olduğundan, dengenin bozulmaması için irademizin dışında reaksiyonlar gösterebilmektedir. Ne yazık ki, yaşadığımız ortam (hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı elektromanyetik dalgalar, ozon tabakasının delinmesi vs.) yaşam tarzımız (aşırı stres, dengesiz beslenme, spor yapamama) ve öfke, korku, üzüntü gibi duyguları içimizde bastırmamız, enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir. Bu aşamada; bedenimizin dili olan ağrı, uykusuzluk, çarpıntı, terleme, daralma, sinirlilik, yorgunluk, isteksizlik, iktidarsızlık gibi şikayetler belirmeye başlar. Meydana gelen bu rahatsızlıkların ana nedeni, vücudumuzdaki bioenerji dengesinin bozulmasıdır.

Bioenerji tedavisi, yaşamadan inanması imkansız mucize bir tedavidir. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki ağrıların azaldığını yada yok olduğunu, tıkalı damarların açıldığını, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini, insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirdiğini, rahatlattığını ve farkındalığının değiştiğini görebiliriz.

1 Seans yaklaşık 60 dk. sürmektedir.

Bioenerji tıbbında asla bölgesel tedavi yapılmaz. Kişi hangi sağlık şikayetiyle bioenerjiste müracaat etmiş olursa olsun, bioenerji uzmanı daima VÜCUDUN BÜTÜNÜNE terapi yapar.

Şifa alan, hastalık yada sakatlık değildir; kişinin bünyesidir. Uygulanan ve aktarılan enerji şifası kişinin bedeninden haftalar geçse de asla çıkmaz. Kişide şifa süreci devam eder. Gelmesi gereken en uygun seviyeye gelir.

Bioenerji Terapisi Nasıl Uygulanır ?

Bioenerjist kozmik bir mercek görevi yaparak; kozmik bioenerjiyi toplayıp çok yüksek değerde yoğunlaştırarak tedavi edeceği kişinin bedenine 20-30 uzaktan aktarmaktadır.

Bioenerji uzmanı, kainattaki enerji frekanslarını alıp uygun formlarda yansıtan uydu cihazı gibidir. İzlediğimiz tv’lerin yayın görüntü ses dalgaları heryerde mevcuttur; ama onu dönüştürecek ve televizyona yansıtacak bir cihaz olmadan asla farkına varamayız. Bİoenerji uygulaması; cihaz, alet ve ilaç kullanılmadan yapılır. Bioenerjist avuç içlerinden kişinin vücuduna el değdirmeyerek pozitif enerjiyi hastanın bedenine gönderir. Enerji bu bölgeden içeri girer, dağılır ve vücuttan dışarı negatif enerjinin atılmaları sağlanır. Böylece vücut, tabii ve sağlıklı sistemini yeniden kurar.

Bioenerji, bizzat seans almadıkça farkında varılamayan bir yöntemdir. Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır. Hissedip yaşayarak “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur. Kesin bilmek halidir. Bioenerji inanç sistemiyle çalışmaz. İnanmasanız bile şifalanma gerçekleşir.

ÖNEMLİ NOT:

Bioenerji uygulaması teşhis ya da tedavi uygulaması olmayıp; vücudun, enerji bedenin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tedavi iddiasında bulunamaz. Söz ya da garanti veremez. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

Katılım Şartları

Herkes katılabilir.

Program
 • Yaşamenerji (Bioenerji) sistemi, onun ayarlaması ve yönetimi.
 • Bioteşhis.
 • Biotedavi.
 • Negatif enerjiden korunma; (bioteşhisçi iş emniyeti).
 • Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemleri.
 • Auranın Negatif enerjiden temizlemesi.
 • Bioenerjinin (yaşamenerjinin) yenilemesi.
 • Meridyenlerin aktivleşmesi ve normale dönmesi.
 • Pozitif enerji dengesinin yenilenmesi.
 • Bio-Enerji frekanslarıyla bağlantıya geçme, güçlendirme ve aktarma.
 • Enerjiyi ellerde presleme, yoğunlaştırma ve mercekleme (10 – 50 cm uzaktan).
 • Şaman, Prana ve Sufi Nefes teknikleri.
 • Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stilleri.
 • Uzaktan bioenerji yapabilme/gönderebilme yöntemleri.
 • Bioenerji şifa akımını; kendi beden katmanlarınıza da şarj etme, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalma.
 • Kendi rahatsızlıklarınız üzerinde uygulama yöntemleri.

Katılımcı sayısı sınırlıdır.